ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Морський торговельний порт «Южний» провів круглий стіл з питань охорони праці
Дата публікації: 11.04.2019
У ДП «Морський торговельний порт «Южний» відбувся круглий стіл за темою «Практичні аспекти організації управління охороною праці в морських портах». Спеціалізований захід організовано ДП «МТП «Южний» з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці за  підтримкою Головного управління Держпраці в Одеській області.

Питання безпеки у торговельних портах та численнi зміни у законодавчих актах про охорону праці обговорили представники ГУ Держпраці та Фонду соціального страхування України в Одеській області, керівники служб охорони праці Одеської, Чорноморської, Миколаївської, Бердянської та Херсонської філій АМПУ та ДП «Дельта-Лоцман», керівники та фахівці структурних підрозділів ДП «МТП «Южний» та представники профспілки працівників морського транспорту України.

Згідно рекомендацій Міжнародної організації праці 2019 рік на ДП «МТП «Южний» проходить під гаслом "Безпечне та здоровье майбутнє працi". З метою поліпшення охорони праці держстивідор планує провести ряд заходів стосовно психофізіологічної експертизи працівників та наявності дозволів на виконання робіт та експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, перевірку декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, експертних заключень, паспортів тощо.