ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  МТП «Южний» підвів підсумки з охорони праці за 4 квартал та 2018 рік
Дата публікації: 08.02.2019
1 лютого в ДП «МТП «Южний» пройшла нарада за участі головного інженера, керівників структурних підрозділів, представників і уповноважених від служби охорони праці та профспілкових організацій підприємства. Учасники підвели підсумки роботи ДП у галузі охорони праці за 4 квартал і минулий рік та затвердили плани на 2019 рік.

У 2018 році Морський торговельний порт «Южний» направив на охорону праці 21,7 млн гривень. Зокрема, 62% цих коштів витрачено на спецодяг та інші засоби індивідуального захисту портовиків, 26% на поліпшення стану безпеки виробничих об'єктів, промислову санітарію та гігієну праці. Решту спрямовано на забезпечення працівників безкоштовним спецхарчуванням, виконання заходів з охорони праці та виробничий контроль.

«Багаторічне вдосконалення існуючої Політики в галузі промислової безпеки та охорони здоров’я має результати – за підсумками 2018 року рівень виробничого травматизму на підприємстві знизився до нуля проти двох нещасних випадків у 2017 році, групових нещасних випадків та професійних захворювань протягом року, як і минулоріч, не було. Системна і послідовна робота забезпечує високий рівень стану охорони праці на підприємстві. Адже головним пріоритетом є саме охорона життя і здоров'я працівників», ‒ зазначила Галина Максименко, начальник служби охорони праці ДП «МТП «Южний».

Нагадаємо, у листопаді 2018 року ДП «МТП «Южний» успішно пройшов перший наглядовий аудит на відповідність системи промислової безпеки та охорони здоров’я вимогам міжнародного стандарту OHSAS 8001:2007.