ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В ДП «МТП «Южний» визначили кращі підрозділи з охорони праці
Дата публікації: 23.01.2019
Морський торговельний порт «Южний» визначив кращі структурні підрозділи з охорони праці за підсумками 2018 року. Найвищу оцінку отримали колективи портового флоту та адміністративно-господарського відділу. Огляд-конкурс тривав 4 тижні. Підсумкове засідання комісії відбулось 18 січня 2019 року.

Для забезпечення рівних умов проведення огляду-конкурсу структурні підрозділи розділили на дві групи. До першої увійшли виробничі об'єкти: вантажно-розвантажувальний район-2, внутрішньопортова механізація, тепловодогосподарство, портовий флот, механізація вагоноперекидача, ремонтно-будівельне управління, господарство зв'язку, автобаза, інформаційно-обчислювальний центр, електрогосподарство, база постачання, служба охорони та загін пожежної безпеки. Друга група – адміністративно-господарські об'єкти: медико-санітарна частина, комбінат громадського харчування та торгівлі, адміністративно-господарський відділ, а також пральня.

«Конкурс на звання кращого підрозділу ДП «МТП «Южний» з охорони праці проходить щорічно. Переможців визначає комісія із представників підрозділів-учасників конкурсу, співробітників служби охорони праці, членів профспілок підприємства. Під час огляду звертали увагу на стан умов праці та рівень виробничої культури. Обрали переможців за результатами запровадження заходів, що сприяють безпеці і охорони здоров'я під час виконання виробничих завдань. Вітаємо колег з портофлоту і адміністративно-господарського відділу та нагадуємо, що пріоритетом діяльності підприємства є життя і здоров'я працівників», ‒ сказала Галина Максименко, начальник служби охорони праці ДП «МТП «Южний».