ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В ДП «МТП «Южний» закінчила роботу комісія з оцінки корупційних ризиків
Дата публікації: 19.12.2018
14.12.2018 року в ДП «МТП «Южний» закінчила свою роботу комісія з оцінки корупційних ризиків, за результатами якої було підготовлено та затверджено відповідний звіт.

Нагадаємо, що на виконання наказу ДП «МТП «Южний» від 10 жовтня 2018 року № 1454 "Про проведення оцінки корупційних ризиків", було прийнято рішення про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».
Для залучення представників громадськості та експертів до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності ДП «МТП «Южний» дане рішення було розміщено на офіційному веб-сайті підприємства.

Наказом №1577 від 07 листопада  2018 року було затверджено склад комісії з оцінки корупційних ризиків на Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний», до якого увійшли найбільш досвідчені працівники підприємства. З цього моменту Комісія з оцінки корупційних ризиків розпочала роботу щодо визначення об’єктів оцінки, джерел інформації та їх опрацювання на предмет наявності корупційних ризиків, їх попередньої ідентифікації та оцінки, визначення потенційних заходів щодо усунення корупційних ризиків.
 Джерелами отримання інформації для проведення оцінки корупційних ризиків стали соціологічне опитування, анонімне анкетування працівників підприємства та ділових партнерів, організаційно-розпорядчі та нормативно-правові документи, що регламентують діяльність підприємства, публікації в засобах масової інформації та інформація з відкритих реєстрів.

Комісією з оцінки корупційних ризиків на Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» в період з 07.11.2018 по 10.12.2018 року з метою побудови системи протидії корупції, було ідентифіковано корупційні ризики, встановлено чинники, що їм сприяють та можливі наслідки корупційного правопорушення чи порушення, пов’язаного з корупцією. Також були визначені пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення рівня) виявлених корупційних ризиків.

Ознайомитись зі Звітом за результатами оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення можна за посиланнями: звіт, таблиця
Даний звіт буде включено до нової Антикорупційної програми Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».