ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  МТП «Южний» ‒ в п'ятірці кращих екологічних підприємств України
Дата публікації: 28.11.2018
Морський торговельний порт «Южний» став переможцем 17-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» у номінації «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва». Держстивідор увійшов до  п'ятірки кращих. Загалом участь у конкурсі взяло 74 підприємства та організації. Нагороду отримали Петро Рабаджи, заступник головного інженера, та Зоя Тимашкова, начальник відділу охорони навколишнього середовища ДП, у Києві 21 листопада 2018 року.
 
«МТП «Южний» в черговий раз  підтвердив високий рівень уваги до екологічних аспектів роботи підприємства. В першу чергу, нас оцінили за системність впровадження заходів щодо зменшення впливу виробничої діяльності на навколишнє середовище, постійний моніторинг оцінки якості виробничих процесів і впровадження екологічно безпечних технологій», ‒ зазначила Зоя Тимашкова, начальник відділу охорони навколишнього середовища.  
 
Нагадаємо, у 2017 році Міністерство екології та природних ресурсів Україні двічі визнало ДП «МТП «Южний» одним з кращих в Україні з впровадження екологічно безпечних, енергоефективних та ресурсозберігаючих технологій. Так, у липні, колектив  морського торговельного порту «Южний» нагороджено дипломом переможця загальноукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні – 2017». Наприкінці року, державне підприємство стало переможцем 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва».