ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  У Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» буде проведено оцінку корупційних ризиків
Дата публікації: 11.10.2018
Наказом в.о. директора ДП «МТП «Южний» Яблунівського А.М. №1454 від 10.10.2018 року, прийнято рішення про проведення оцінки корупційних ризиків у Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний». 

Для  більш детального та всебічного проведення ідентифікації (виявлення) корупційних ризиків та їх оцінки у Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» буде утворено комісію з оцінки корупційних ризиків.  

З метою взаємодії з громадськістю щодо реалізації державної антикорупційної політики та залучення громадськості до участі у заходах щодо запобігання корупції і забезпечення прозорості роботи Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний», пропонуємо громадським організаціям, об'єднанням, іншим інститутам громадянського суспільства надати кандидатури представників громадськості та експертів для роботи у зазначеній вище комісії.
Пропозиції та прохання надсилати до 25 жовтня на електронну адресу antikor_mtpy@ukr.net з темою листа «Комісія з оцінки корупційних ризиків». У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за номером телефону: (048) 750 70 49.