ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Портовики відремонтували пам'ятний знак висадки Григорівського десанту
Дата публікації: 21.09.2018
    21 вересня в с. Григорівка відбулося урочисте відкриття оновленого пам'ятного знаку висадки Григорівського десанту в роки Великої Вітчизняної війни. Капітальний ремонт легендарного монументу виконали працівники адміністрації морського порту «Южний», ДП «МТП «Южний», ВАТ «ОПЗ» і ТОВ «БК Дорсервіс». Вшанували пам'ять героїв військово-морської операції представники обласної та місцевої влади, державних стивідорних підприємств, учасники бойових дій, діти війни, близькі та рідні загиблих у 1941-1945 рр.

    Роботи з ремонту пам'ятного знаку та благоустрою прилеглої території проводилися в весняно-літній період 2018 року. Силами морського торговельного порту «Южний» виконаний ремонт майданчику навколо пам'ятника та під'їзних доріг. Колеги з адміністрації морського порту «Южний» та Одеського Припортового заводу встановили нічне освітлення і прикрасили квітами.

    «Дякуємо колегам за ініціативу і підтримку в реалізації цієї ідеї. Пам'ять про місце, з якого розпочалось визволення Одеси від загарбників, обов'язково потрібно берегти, а ветеранів та учасників бойових дій і дітей війни оточувати щоденною турботою і теплом.  Це наша данина поваги героям і скромна подяка за мир і життя», ‒ зазначив Анатолій Яблунівський, в.о. директора ДП «МТП «Южний».