ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Морський торговельний порт «Южний» відсвяткував ювілей
Дата публікації: 30.07.2018
27 липня в актовій залі ДП «МТП «Южний» зібралися представники Міністерства інфраструктури України, Одеської обласної державної адміністрації, Адміністрації морського порту «Южний» та міста Южне. Всі вони приїхали привітати портовиків з 40-річчям порту.
  
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту Міністерства Інфраструктурі України Іван Іванчик, перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, міський голова м. Южне Володимир Новацький. Кожен наголосив на важливості   порту для економіки України, області та міста.  Адже морський торговельний порт «Южний» – кращий серед державних стивідорів України.  Бюджетоутворююче для м. Южне підприємство має найбільшу глибину біля причальної стінки, потужний крановий парк і портовий флот, кращі кадри. 
 
Також зі словами подяки до колективу голови профспілкових комітетів державного підприємства та Адміністрації морського порту «Южний» В'ячеслав Маслов і Олексій Гладушевський, а також голова первинної профспілкової організації ДП Сергій Спіцин.
За високі виробничі досягнення, відповідальність і значний особистий внесок у розвиток порту «Южний» 32 портовика відзначені почесними грамотами. Крім того, нагороди отримали переможці ювілейної Олімпіади мистецтв та кращі у своїй професії: оператор вилочного навантажувача, оператор ковшового навантажувача, оператор тягача «Терберг», оператор мобільного крану «Лібхер», оператор перевантажувальної машини, оператор портального крана, токар, електрогазозварники, пожежники, водії легкових автомобілів, автобусів, вантажних автомобілів, судовий кок та матрос портового флоту.
 
«Історія порту «Южний» написана багатьма поколіннями портовиків. І кожен робить свій внесок у стабільну роботу нашого підприємства. Завдяки щоденній наполегливій праці  колективу ДП «МТП «Южний», порт зберігає лідерство в морській галузі України.  Тому, перш за все, я висловлюю подяку ветеранам, трудовим династіям та молодим фахівцям за вашу працю. Бажаю  стабільності, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.  Від себе особисто – здоров'я, благополуччя і добра», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Анатолій Яблунівський.
 
Творчі портовики – Олександр Ніколаєнко, Ганна Макарова і Анатолій Паламарчук –подарували колективу ДП «МТП «Южний» святкові музичні виступи.