ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В «Южному» гасили пожежу. Умовну
Дата публікації: 04.06.2018
31 травня ДП «МТП «Южний» разом з АМПЮ провели протипожежне тренування з ліквідації надзвичайної ситуації в акваторії порту «Южний». Диспетчерські служби, судна портового флоту, загін пожежної безпеки ДП та члени комісій з питань надзвичайних ситуацій підприємств відпрацьовували взаємодію підрозділів під час гасіння умовної пожежі на стояночній нафтоналивній баржі  «Одессос».
 
«Подібні тренування проходять щорічно і вимагають, в першу чергу, узгодженості дій всіх учасників. Головне завдання – оцінити рівень надзвичайної події і відпрацювати навички з метою усунення аварії. Портовики в черговий раз довели, що готові до будь-яких позаштатних ситуацій», – сказав начальник відділу мобілізаційної підготовки та цивільного захисту Олег Чаплинський.    
 
Практичні заняття є невід’ємною частиною комплексу заходів, спрямованих на навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях, для збереження людських життів та мінімізації матеріальних збитків для підприємства. Вони включають порядок проведення оповіщення, розгортання комісій з питань НС та першочергові заходи під час пожежі і на час ліквідації НС.