ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Комісія з охорони праці
Дата публікації: 01.06.2018
30 травня у «Морському торговельному порту «Южний» відбулось засідання комісії з питань охорони праці на виконання протокольного рішення Комісії Міністерства інфраструктури України з питань безпеки транспорту. На порядку денному – стан виробничого травматизму за 2017 рік та основні проблемні питання охорони праці на підприємстві. У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів, фахівці служби охорони праці та члени профспілкового комітету. 

Під час наради учасники розглянули стан охорони праці за 2017 рік, обговорили актуальні проблемні питання та прийняли одноголосне рішення продовжити профілактичну роботу з усунення причин виробничого травматизму та зниження впливу на працюючих небезпечних виробничих факторів при виконанні ними трудових обов'язків. 

Нагадаємо, ДП «МТП «Южний» – єдине державне стивідорне підприємство в Україні, де система управління охороною праці відповідає міжнародному стандарту OHSAS 18001: 2007. У 2017 році група аудиторів компанії «Бюро Верітас Сертіфікейшн Україна» уже у третій раз підтвердила готовність державного стивідорного підприємства виконувати взяті на себе зобов'язання щодо безпечного виробництва и подальшого вдосконалення у сфері охорони праці працівників та збереження їх здоров'я.