ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Завдяки працівникам ДП «МТП «Южний» Южне стає зеленішим
Дата публікації: 21.04.2018
21 квітня працівники ДП «МТП «Южний» висадили в м. Южне більше 70 вічнозелених рослин та близько двох сотень квітів. Екологічна акція «Прикрашай свою землю» відбулась за сприяння профспілкового комітету та адміністрації підприємства, в рамках святкування Дня довкілля та була приурочена до святкування 40-річчя з дня заснування порту.
 
Захід пройшов на Алеї портовиків, що розташована на вулиці Приморська в м. Южне, біля пам’ятника висадки Григорівського десанту та вказівного знаку на в´їзді до ДП «МТП «Южний». На всіх ділянках з'явилися саджанці туї двох сортів, ялівців трьох сортів та квіти лаванди. Також портовики прикрасили петунією та чорнобривцями клумби навколо пам’ятного знаку та якоря.
 
«Квітень для працівників морського торговельного порту «Южний» став, ще і місяцем з озеленення міста та підприємства. Роботи з благоустрою розпочались ще три тижні тому. Після зими прибрано та облаштовано територію підприємства – підстрижені кущі та трава на газонах, прибрано під’їзді дороги, побілено бордюри. А тепер ми разом прикрасили рідне місто деревами та квітами. Дякую всім, хто щороку приєднується до наших акцій та підтримує ініціативи. Ця добра традиція – наш внесок в збереження та примноження неповторної природи міста портовиків. Приємно працювати і жити там, де завжди чисто та затишно», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
 
Нагадуємо, весняна толока в ДП «МТП «Южний» проводиться щороку. Так, у 2017 році 250 портовиків вивезли понад 40 куб. м сміття з пляжу, що розташований неподалік БРЛС, та висадили більше 250 хвойних дерев та кущів барбарису на вулицях і в скверах м.Южний.