ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП МТП «Южний» готується до аудиту IMO
Дата публікації: 18.04.2018
17 квітня в ДП «МТП «Южний» під головуванням в.о. директора підприємства Віталія Жуковського відбулась нарада з підготовки до аудиту Міжнародної морської організації  (IMO). Під час зустрічі обговорили виконання плану заходів в сфері безпеки мореплавства.
 
Призначений відповідальним за функціонування системи управління безпекою (СУБ) морського торговельного порту «Южний», заступник головного диспетчера з СУБ підприємства, Олександр Тріколіч відзвітував про впроваджені та реалізовані заходи, які підтверджують функціонування СУБ в структурних підрозділах ДП. Так, в «МТП «Южний» постійно проводяться дні безпеки, внутрішні та зовнішні аудити суден портового флоту та структурних підрозділів, контролюється технічний стан причальних та гідротехнічних споруд, актуалізуються  всі впроваджені документи та регламенти. Також, за словами Олександра Тріколіча, у період з січня 2017 по  квітень 2018 рр. проведено 17 теоретичних занять, 29 практичних тренувань на випадок аварій та 18 практичних тренувань по евакуації щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Навчання на курсах цивільного захисту пройшли 46 працівників підприємства.
 
Нагадуємо, проведення аудиту ІМО планується на червень 2018 року.
 
До відома: ІМО є спеціалізованою установою ООН, що опікується безпекою судноплавства та попередженням забруднення суднами вод світового океану.