ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП Южний» виконав вимоги законодавства щодо запобігання корупції
Дата публікації: 05.04.2018
У відповідності із Законом України «Про запобігання корупції» в ДП «МТП «Южний» 1 квітня завершився період подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. В.о. директора підприємства Віталій Жуковський, заступники за напрямками та інші посадові особи підприємства, відзвітували на сайті НАЗК про отриманні у 2017 році прибутки. 
 
Для виконання усіх вимог діючого законодавства протягом січня-березня 2018 року фахівці відділу з антикорупційної діяльності морського торговельного порту «Южний» проводили профільні навчання та надавали роз’яснення працівниками ДП щодо    декларування, переліку необхідних документів і алгоритму дій під час заповнення декларацій.
 
«З 1 квітня відділом з антикорупційної діяльності в ДП «МТП «Южний» проводиться перевірка виконання працівниками вимог антикорупційного законодавства у частині подання декларацій. У випадку виявлення фактів порушення Закону України «Про запобігання корупції»,  інформацію  буде передано до  НАЗК для прийняття рішення щодо притягнення винних до відповідальності», – сказав уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «МТП Южний»  Віктор Кім.
 
«Залучення інвестора для реалізації спільного проекту  із будівництва вугільно-рудного комплексу потребує, перш за все, прозорості та відкритості у роботі ДП – і з боку  господарсько-фінансової діяльності, і виконання діючого законодавства. Запобігання корупції, виявлення потенційних ризиків, що можуть вплинути у майбутньому на репутацію порту «Южний», контролюються мною особисто. Справа щодо незаконного перерахування  фахівцем  2,3 млн грн,  яка була виявлена нами на підприємстві у березні 2017 року, уже направлена до суду і ми очікуємо на вирок. Інформація про спроби вчинення протиправних дій обов’язково передаються до контролюючих органів.  Ситуації мають розслідуватись, а винні бути притянуті до відповідальності»,  – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
 
Нагадаємо, що у 2017 році  працівники ДП «МТП «Южний» вперше взяли участь у електронному декларуванні. Загалом декларації за 2016 ріу подали 362 посадові особи підприємства.