ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Докери-механізатори ВРР-2 отримують суміжну професію «Водій тягача»
Дата публікації: 03.04.2018
Механізатори (докери-механізатори) комплексної бригади навантажувально-розвантажувальних робіт ДП «МТП «Южний» проходять курсове навчання за програмою «Водій тягача». У навчально-курсовому комбінаті 36 працівників ВРР-2 вчаться керувати тягачами типу “Sisu”, “Kalmar”, “Terberg”. 29 березня відбулась практична частина іспиту з відпрацюванням навику керування портовим транспортним засобом.

Збільшення кількості фахівців даної професії пов´язане із необхідністю обробки більшої кількості тарно-штучних вантажів. Так за минулий рік обсяги обробки металопродукції в ДП досягли 217,4 тис. тонн, що в 14 раз більше, ніж у 2016 році.

Навчальний процес розпочався у грудні 2017 року. За 4 місяці докери-механізатори ВРР-2 освоїли теоретичний курс за темами з охорони праці, технології навантажувально-розвантажувальних робіт, будови суден та правил руху внутрішньопортового транспорту. Також ознайомилися з будовою, особливостями роботи з електротехнікою та електроустакуванням, технічною експлуатацією та ремонтом тягачів типу “Sisu”, “Kalmar”, “Terberg” та пройшли виробниче навчання.

Підготовка працівників для виконання більшого обсягу робіт з перевантаження металопродукції почалась ще у 2017 року. Так, за програмами «Машиніст крана (кранівник)», «Водій навантажувача», «Стропальник» навчання пройшли вже 125 портовиків ДП «МТП «Южний».