ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В ДП «МТП «Южний» розвантажуються два балкера з енергетичним вугіллям
Дата публікації: 29.12.2017
26  та 28 грудня до причалів №6 та №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувалися, останні у 2017 році, балкери з енергетичним вугіллям. Судно OCEANUS доставило 60,4 тис. тонн енергетичного вугілля для холдингу ДТЕК, а судно WOOLLOOMOOLLOO –73,4 тис. тонн для ПАТ «Центренерго».  Роботи з розвантаження проводяться за графіком.

«У 2017 році обсяги перевалки імпортного енергетичного вугілля в   ДП «МТП «Южний»  склали понад  11%  від загального вантажообігу  підприємства. З травня по грудень в ДП оброблено 18 суден типу Panamax. Це  найбільший показник в Україні.   Сьогодні уже ведуться перемовини щодо майбутньої співпраці  із вантажовласниками у 2018 році.  Узгоджуються об’єми та графіки поставок, а також готуються проекти розвитку виробничих майданчиків для нарощування обробки вантажів», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський. 

З травня 2017 року ДП «МТП «Южний» розвантажив понад 1  млн тонн енергетичного вугілля для державних та приватних компаній, з яких 847 тис. тонн – для енергохолдінгу ДТЕК, 412,5 тис. тонн – для ПАТ «Центренерго».