ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  З НОВИМ РОКОМ!
Дата публікації: 27.12.2017


Шановні колеги!

 
Прийміть найтепліші, найщиріші вітання з наступаючим 2018 роком і Різдвом.

Рік, що минає, був наповнений  яскравими подіями і напруженою роботою. «Морський торговельний порт «Южний» підтвердив статус сильного, надійного державного стивідорного підприємства - ми виконали завдання  Міністерства  інфраструктури України і своєчасно відвантажили на українські теплоелектростанції близько мільйона тонн енергетичного вугілля, встановили рекорди з обробки суден, отримали   сертифікати   якості надання послуг, охорони праці і екології. 

Підприємство пишається спортивними результатами і навчається новому. У всіх досягненнях 2017 року частинка праці кожного з вас. Дякуємо вам за розуміння та підтримку!

Колектив показав, що вміє  виконувати найскладніші завдання, і  ми впевнені, що в 2018 році будуть успішно реалізовані усі задуми! Нехай прийдешній  рік принесе усім тільки хороші зміни, стане роком добрий справ, радості і удач.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я, миру, благополуччя, сімейного щастя, любові і добра. Нехай ваш будинок буде наповнений щастям і веселим сміхом!

 
З повагою,
в.о. директора ДП «МТП «Южний»
Віталій Жуковський,
Голова профспілкового комітету
Сергій Маслов