ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» прийняв два балкери з енергетичним вугіллям
Дата публікації: 12.12.2017
10 та 12 грудня до причалів ДП «МТП «Южний» пришвартувались два балкера з імпортним вугіллям із ПАР та США. 138 тисяч тонн енергетичного вугілля держстивідор планує розвантажити та відправити  на ТЕС до кінця січня.  

10 грудня до причалу №6 пришвартувалось судно GENCO RAPTOR із ПАР. 74 тисячі тонн африканського вугілля буде відвантажено на ТЕС енергохолдингу ДТЕК. Розвантаження вантажу з судна AFRICAN BUZZARD із США  розпочалась 12 грудня о 10.50. У трюмах балкера 64 тисячі тонн вугілля ПАТ «Центренерго». 

«За 11 місяців   ДП «МТП «Южний» прийняло 907,6 тисяч тонн енергетичного та 1625,7 тисяч тонн – коксівного вугілля. Це 28 великотоннажних суден. Адміністрація спільно із керівництвом району у короткі строки відпрацювала механізм роботи з імпортом, та виконала всі зобов’язання перед державним та приватним компаніями щодо відвантаження вугілля. Нарощування об’ємів перевалки у наступні роки можливе тільки за підтримки інвесторів, розвитку виробничих потужностей та реконструкції існуючого обладнання», – сказав в.о. директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний»  Віталій Жуковський.