ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» посилив ваговий контроль автотранспорту
Дата публікації: 07.12.2017
З метою забезпечення вагового контролю автотранспорту на виробничих майданчиках та центральних пунктах пропуску ДП «Морський торговий порт «Южний» у листопаді на підприємстві облаштовано пересуваний пункт перевірки габаритно-вагових параметрів. Посилення контролю зумовлене необхідністю виявляти вантажівки, що рухаються з перевищенням допустимих норм навантаження. Задля моніторингу та оперативного інформування Управління Укртрансбезпеки про порушення, на підприємстві розроблено спеціальну процедуру та  призначено відповідальних осіб.

Пересувний комплекс встановлено на території державного підприємства біля прохідної №10. Автомобілі, що заїжджають або виїжджають з ДП, проїжджають через ваговий комплекс, програмне забезпечення визначає усі характеристики транспортного засобу. Після чого автоматично роздруковуються результати зважування. Процес контролюють працівники  сектору габаритно-вагового контролю внутрішньої безпеки порту. 

«У серпні заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк видав окреме доручення на виконання протоколу міжвідомчої наради з питань здійснення вагового контролю у морських портах. За результатами наради було вирішено обладнати стратегічні точки на підприємстві ваговими комплексами. Головне завдання – налагодження тісної співпраці з Укртрансбезпекою – працівники уже виконали. Решта – цілодобовий контроль. Окремо заплановано будівництво стаціонарного комплексу на вантажно-розвантажувальному районі №2», - сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський. 

Нове обладнання дозволить максимально ефективно і оперативно перевіряти машини та зберегти транспортні шляхи від пошкоджень, контролювати пересування територією підприємства  транспорту з перевантаженням та забезпечити збереження доріг згідно діючого Законодавства.