ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В ДП «МТП «Южний» закінчила роботу комісія з оцінки корупційних ризиків
Дата публікації: 05.12.2017
1 грудня 2017 року в ДП «МТП «Южний» закінчила свою роботу комісія з оцінки корупційних ризиків. Захід проведено на підставі наказу ДП «МТП «Южний» № 1399 від 15 вересня 2017 року. 

До складу Комісії увійшли найбільш досвідчені фахівці підприємства. Роботу розпочато з 30 жовтня. Протягом місяця були визначені об’єкти оцінки і джерела інформації - соціологічне опитування, анонімне анкетування (в тому числі електронне) працівників підприємства та ділових партнерів, організаційно-розпорядчі та нормативно-правові документи, що регламентують діяльність підприємства, публікації в засобах масової інформації та інформація з відкритих реєстрів - все опрацювано на предмет наявності корупційних ризиків, їх попередньої ідентифікації та оцінки, визначенно потенційні заходи щодо усунення корупційних ризиків.

За результатами роботи Комісії було підготовлено та затверджено відповідний звіт, в якому ідентифіковано корупційні ризики, встановлено чинники, що їм сприяють та можливі наслідки корупційного правопорушення чи порушення, пов´язаного з корупцією. Також були визначені пропозиції щодо заходів із усунення (зменшення рівня) виявлених корупційних ризиків.

Ознайомитись зі Звітом за результатами оцінки корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення можна на офіційному веб-сайті ДП «Морський торговельний порт «Южний». Даний звіт буде включено до нової Антикорупційної програми Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».