ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Робітники ДП "МТП "Южний" увійшли до числа кращих зварювальників України
Дата публікації: 29.11.2017
Електрогазозварники ДП "МТП "Южний" вперше взяли участь у XII Конкурсі "Золотий кубок Бенардоса-2017". У загальнокомандному заліку Андрій Перевалов і Сергій Лакизюк увійшли до десятки кращих зварювальників України.

Електрогазозварник внутрішньопортової механізації Андрій Перевалов представив ДП "Морський торговельний порт "Южний" в номінаціях "Ручне дугове зварювання покритим електродом" і "Дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертних газах", електрогазозварник механізації вагоноперекидача Сергій Лакизюк - "Дугове зварювання плавким електродом в активних газах". 

"Ми подивилися на роботу кращих зварювальників із різних галузей: теплової генерації, металургії, вагонобудування, хімічної промисловості. Дізнались багато нового, показали свої напрацювання та навички. Такі конкурси сприяють професійному розвитку, підвищують рівень майстерності, і дають безцінний досвід. Технічні фахівці, члени жюрі дали високу оцінку  роботам наших зварювальників. Це приємно і почесно", - зазначив головний механік ДП "МТП "Южний" Сергій Спіцин.

Конкурс "Золотий кубок Бенардоса-2017" проходив з 21 по 24 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру. Всього в столиці України зібралися 26 учасників з 11 підприємств і 2 професійно-технічних навчальних закладів України, а також один конкурсант з Білорусі.