ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» – переможець Всеукраїнського екологічного конкурсу
Дата публікації: 27.11.2017
ДП «Морський торговельний порт «Южний»  стало переможцем 16-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Розвиток більш чистих технологій виробництва». Нагородження відбулося 21 листопада в Києві на Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET». Нагороду отримали начальник відділу Наталя Сьоміна та інженер з охорони навколишнього середовища Ольга Кузьмич.

З 96 заявлених організацій за результатами регіонального туру відбір пройшли тільки 24. ДП «МТП «Южний» ввійшло до числа 6 кращих  підприємств України у сфері охорони навколишнього середовища.

«Цього року це вже друга відзнака для державного підприємства, як кращого в Україні з питань впровадження заходів по зменшенню дії виробничої діяльності на довкілля. У липні колектив  отримав диплом переможця загальноукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні – 2017». Ми не словами, а вчинками довели, що на підприємстві постійно контролюються  та удосконалюються наявні виробничі процеси та впроваджуються екологічно безпечні технології», - зазначив в.о.директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський. 

Конкурс «Экологічна якість та безпека» – це громадська ініціатива. Проводиться з 2001 року за сприяння Міністерства екології і природних ресурсів України з метою популяризації кращих досягнень вітчизняних підприємств і організацій в області екологічних ініціатив і поліпшення показників екологічної результативності.