ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» успішно пройшло аудит системи екологічного менеджменту
Дата публікації: 09.11.2017
7 листопада на ДП «Морський торговельний порт «Южний» відбувся наглядовий аудит системи менеджменту навколишнього середовища на відповідність міжнародному стандарту ISO 14001: 2004. Провідні аудитори Бюро Верітас Сертифікейшн Україна в черговий раз підтвердили ефективність роботи системи екологічного менеджменту на підприємстві.

Ведучий аудитор Бюро Верітас Сертифікейшн Україна Іван Соколов зазначив, що ДП «МТП  « Южний»,  піклуючись про навколишнє   середовище,  з року в рік  покращує  систему екологічного менеджменту. «У рамках трирічного сертифікаційного циклу ми повинні кожного року підтверджувати відповідність системи екологічного менеджменту підприємства вимогам стандарту. А для цього ми, перш за все, вивчаємо, які докази відповідності із законодавством представлені в документах - журналах, записах, реєстрах екологічних аспектів. Якщо ми виявляємо порушення, то у відповідь здійснюються дії, які усувають їх причини, тим самим попереджаючи вплив на навколишнє середовище. Хочу зазначити: керівництво підприємства аналізує систему екоменеджменту, визначає цілі та завдання, виділяє ресурс на покращення екологічного стану - морський порт «Южний» виконує природоохоронні зобов'язання з урахуванням усіх вимог чинного законодавства », - сказав Іван Соколов.

Нагадаємо, в 2004 році ДП «МТП «Южний» отримало перший сертифікат про відповідність міжнародному стандарту ISO 14001: 2004 у сфері екологічної безпеки. Також у 2017 році на державному підприємстві почалась робота щодо подальшого вдосконалення системи та  перехід на нову версію стандарту ISO 14001 2015 року.