ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  У Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» розпочала роботу комісія з оцінки корупційних ризиків
Дата публікації: 08.11.2017
8 листопада 2017 року під головуванням в.о. уповноваженого з антикорупційної діяльності ДП «МТП «Южний» Віктора Кіма  відбулось перше засідання комісії з оцінки корупційних ризиків, під час якого було складено робочий план та визначено основні напрямки роботи.
 
«Оцінка корупційних ризиків не повинна бути поверхневою або неформальною. Результати оцінки корупційних ризиків повинні відображати реальні ризики, з якими стикається підприємство, тому до проведення оцінки корупційних ризиків ми підходимо з усією відповідальністю» - зазначив в.о. уповноваженого з антикорупційної діяльності Віктор Кім.
 
За результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності підприємства комісією буде підготовлено звіт, який візьмуть  за основу при розробці нової Антикорупційної програми Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний».
 
30 жовтня 2017 року наказом в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталія Жуковського №1623 на підприємстві створено комісію з оцінки корупційних ризиків, основним завданням якої є забезпечення можливості підприємства сформувати основу для побудови системи протидії корупції.

У разі виникнення пропозицій, прохань, зауважень чи іншої інформації, якою можна скористатись при проведенні оцінки корупційних ризиків, просимо громадськість звертатись за телефоном 0487507049, чи на електронну адресу antikor_mtpy@ukr.net.