ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» підтвердило відповідність міжнародному стандарту з охорони праці OHSAS 18001:2007
Дата публікації: 30.10.2017
ДП «МТП «Южний» успішно пройшло ресертифікаційний аудит системи управління охороною праці (системи промислової безпеки та охорони здоров'я) на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007. Група аудиторів компанії «Бюро Верітас Сертіфікейшн Україна» підтвердила готовність державного стивідорного підприємства виконувати взяті на себе зобов'язання щодо безпечного виробництва і подальшого вдосконалення у сфері охорони праці працівників та збереження їх здоров'я.

«Служба охорони праці ДП «Морський торговельний порт «Южний» ретельно стежить за дотриманням вимог світових стандартів у галузі промислової безпеки та охорони здоров'я, тому підсумки аудиту очікувано позитивні - група аудиторів надала рекомендацію щодо подовження терміну дії сертіфікату ще на 3 роки, тобто до листопада 2020 року. Це свідчить про високий рівень підготовки та відповідальності на проінспектованих ділянках всіх посадових осіб – вони забезпечують та підтримують належне функціонування системи управління охороною праці у підпорядкованих їм підрозділах. Усі рекомендації з боку аудиторів, спрямовані на підтримку і удосконалення СМОП і ПБ, будуть обов´язково впроваджені», – запевнила начальник служби охорони праці ДП «МТП «Южний» Галина Максименко.

«Сертифікація підприємства на відповідність вимогам міжнародних стандартів – це перш за все оцінка щоденної роботи адміністрації із створення безпечних умов роботи портовиків. Морський торговельний порт «Южний» в черговий раз довів, що діяльність державного стивідорного підприємства в сфері професійної безпеки та збереження здоров'я носить системний характер і спрямована на створення ефективних і безпечних робочих місць, забезпечення соціальної захищеності працівників. Вона сприяє безперервному професійному розвитку персоналу та успішній співпраці усіх підрозділів», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

Нагадуємо,  ДП «МТП «Южний» – єдине державне стивідорне підприємство в Україні,  відповідність системи управління охороною праці міжнародному стандарту OHSAS 18001:2007 якого підтверджена незалежним міжнародним  органом з сертифікації – «Bureau Veritas Certification». Первинний аудит проведено у 2011 році.