ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» розвантажує два балкера з вугіллям для ДТЕК
Дата публікації: 27.10.2017
В період з 21 по 26 жовтня ДП «МТП «Южний» прийняв 2 балкера з вугіллям із ПАР та США. Вантажовласник – компанія ДТЕК. Судно Leda C пришвартувалось до причалу №5 21 жовтня, Navious Galileo – 26 жовтня, причал №6.  Загальний об’єм вантажу  – 155 тисяч тон. 

Балкер Leda C з вугіллям із ПАР розвантажено на склад підприємства за 3 доби. Близько 200 вагонів вже відправлено енергетикам. Вугілля із США, яке доставило судно Navious Galileo для ДТЕК, плануємо розвантажити у звичному, для таких суден, режимі. З початку року,  підприємство прийняло  700 тисяч тон імпортного вугілля. Незначне пошкодження причалу №8 не вплинуло на роботу підприємства. Всі причали задіяні у розвантаженні. ДП працює в штатному режимі та оперативно відвантажує вугілля на ТЕС», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

Вантажообіг ДП МТП «Южний» за 9 місяців 2017 року склав 8,9 млн тон, з яких  імпортне енергетичне вугілля  – 0,5 млн тон, коксівне вугілля – 1,3 млн тон, експорт руди, металу, зерна –  6,4 млн т, інше – 0,8 млн т.