ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Юридична служба ДП «МТП «Южний» – найкраща в Одеській області
Дата публікації: 10.10.2017
    Юридична служба ДП «МТП «Южний» стала переможцем огляду-конкурсу на кращу організацію роботи серед територіальних органів виконавчої влади, державних підприємств, установ і організацій Одеської області. Почесну грамоту в.о. заступника директора з правових питань підприємства, Любов Загвоздіній,  вручив начальник Головного територіального управління юстиції Микола Станіщук.

    «Висока оцінка роботи нашої служби – це багаторічна наполеглива праця усього колективу. Вперше я познайомилась з ДП «МТП «Южний» у 2010 році. Уже тоді керівником служби був Віталій Павлович Жуковський.  Завдяки йому юридична служба показувала стабільно високі результати роботи. Багато що змінилося з того часу, та незмінним  залишається високий рівень професіоналізму. Навіть виконуючи обов’язки  директора  ДП, Віталій Павлович не відсторонився від рідної для нього служби,  всіляко підтримує та радить. Тому –  це наша спільна перемога.  Я вдячна усім своїм підлеглим та адміністрації  за  розуміння, самовіддану працю та любов до професії. Верховенство права завжди було і буде для ДП «МТП «Южний» пріоритетом», – сказала в.о. заступника директора з правових питань підприємства Любов Загвоздіна.

    «В юридичній службі ДП «МТП «Южний» працює 12 працівників. Щоденно колектив служби координує, узгоджує та готує усю документацію секторів  правової, претензійно-позовної роботи підприємства. Любов Загвоздіна, Юлія Сабурова і Наталя Коновалова – гордість служби. Завдяки їх уважності, знанням та досвіду ДП «Морський торговельний порт «Южний» у своїй діяльності керується виключно нормами права та чітко дотримується українського законодавства", - зазначив в.о. директора ДП "МТП "Южний" Віталій Жуковський.

    До призначення на посаду в.о. директора ДП «МТП «Южний», близько 7 років, юридичну службу підприємства очолював Віталій Жуковський.
Зазначений конкурс проведено відповідно до Положення про проведення огляду-конкурсу на кращу організацію роботи юридичної служби територіальних органів виконавчої влади, державних підприємств, установ і організацій Одеської області, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції в Одеській області від 13.03.2017 № 132/03-06. Нагородження відбулось 9 жовтня у Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.