МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Юні южненці завоювали 8 медалей на турнірі з вільної боротьби
Дата публікації: 08.10.2017
    6-7 жовтня в м. Южне пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби.  У змаганнях взяло участь 230 спортсменів  із п`яти  регіонів України а також Болгарії, Білорусії, Молдови та інших країн.

Дводенний турнір проходив у спортивному залі санаторію-профілакторію "Портовик". Вікова категорія спортсменів - юнаки та дівчатка від 7 до 18 років.  Бронзові медалі завоювали Іван Ануфрієв (23 кг), Андрей Шварц (25 кг), Андрей Павлюк (36 кг) та Ірина Чумак (45 кг). Почесне друге місце у Тимура Кущака (25 кг). Лідерами серед юних спортсменів стали Микита Чебанюк (46 кг), Олексій Харчук (59 кг) та Іван Чифликський (66 кг).

"Турнір з вільної боротьби має свою багаторічну історію.   31 рік поспіль, на згадку про героїчну висадку Григорівського десанту, а також в пам’ять про легендарного портовика, Почесного президента клубу "Вольник" Геннадія Савельєва сотні спортсменів з усієї України збираються у м. Южне.  Борці, що  перемогли в своїх вагових категоріях, отримали нагороди від головного спонсора змагань - профкому ДП «МТП «Южний». Ми шануємо традиції нашого рідного підприємства та надалі будемо підтримувати талановиту молодь», - зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.