ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» привітав ветеранів підприємства
Дата публікації: 07.10.2017
    Близько 1000 мешканців м. Южне: ветерани, почесні пенсіонери ДП «МТП «Южний» та молодь зібрались 6 жовтня у міському палаці культури «Дружба» на «Осінній бал». Святковий концерт духового оркестру на центральній площі  міста  та  виступ зірки  «Х-фактора» Олега Кензова для рідного колективу організувала адміністрація та профком «Морського торговельного порту «Южний».

    Віталій Жуковський, в.о. директора ДП «МТП «Южний»:

    «Сьогодні всі 1210 пенсіонерів від адміністрації та профкому підприємства  отримують низку  соціальних пільг. З року в рік ДП «МТП «Южний» виконує взяті  на себе зобов’язання перед ветеранами підприємства – медичне страхування, швидка ургентна допомога, лікування у портовій медичній частині та безкоштовні ліки для тих, хто знаходиться на диспансерному обліку.  Крім щомісячної матеріальної допомоги наші колеги, які вийшли на заслужений відпочинок, отримують фінансову допомогу до Дня порту та Нового року. А головне – це увага та підтримка, адже завдяки вам, дорогі портовики, наше підприємство сьогодні найкраще. Низький вам уклін та довгих щасливих років життя!».

Сергій Маслов, голова профспілки ДП «МТП «Южний»:

    «Нам важливо зберегти зв′язок між поколіннями, тому запросили  прийти на концерт всіх наших ветеранів та молодь міста Южне. Адже у одних - багато спогадів та спільних перемог, а іншим треба це знати і завжди пам′ятати. Профспілковий комітет також приділяє максимум уваги до потреб ветеранів: оздоровлює в санаторіях України, відзначає преміями та цінними подарунками жінок до 8 березня,  за власні кошти купує ліки для  лікування в стаціонарі.  А також проводить новорічні вогники та тури вихідного дня».