ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» завершив відправку американського вугілля на ТЕС «Центренерго»
Дата публікації: 04.10.2017
4 жовтня в ДП «МТП «Южний» завершили відправку 875 вагонів із вугіллям для ПАТ «Центренерго». Роботи виконано за 21 добу. Понад 60 000 тон вантажу доставив із США балкер Ocean Ambitious.Енергетичне вугілля призначено для виробництва електроенергії на Трипільскій та Зміївській ТЕС.   
 
    «Портовики ДП «МТП «Южний» розвантажили перше судно із американським вугіллям на склад підприємства всього за 44 години. Вантаж для ПАТ «Центренерго» своєчасно відвантажено у вагони та відправлено на ТЕС. Загалом, у вересні, в ДП оброблено 4 судна з енергетичним вугіллям загальним об’ємом 293 тисячі тон. Жовтень  також буде напруженим – до причалів підприємства пришвартується три балкера з антрацитом, як для приватних, так і державних компаній. Перше судно – «Victoria», з вугіллям із США,  очікуємо  10 жовтня», - сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
 
    Нагадуємо, перший балкер Ocean Ambitious з антрацитовим вугіллям із США прибув до ДП «МТП «Южний» 13 вересня. З початку 2017 року  ДП «Морський торговельний порт «Южний» розвантажив 8 балкерів з енергетичним вугіллям об’ємом 540,5 тис. тон.