ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Керівники ДП «МТП «Южний» ознайомились зі змінами природоохоронного законодавства України
Дата публікації: 29.09.2017
    27-28 вересня керівний склад  ДП «МТП «Южний» взяв участь у інформаційному семінарі, актуальність якого обумовлено прийняттям Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (оприлюднено 14 червня 2017 року). Документ передбачає дотримання вимог природоохоронного законодавства з урахуванням екологічних ризиків і прогнозів, перспектив соціально-економічного розвитку регіону. Під час семінару фахiвцi ознайомились з  підходами, принципами та схемою здійснення оцінки впливу на довкілля. Заняття проводили Генеральний директор Інноваційного центра «Екосистема», Заслужений природоохоронець України Святослав Куруленко та  міжнародний експерт з правових питань Сергій Вихрист.
 
    «Разом з розвитком виробничих потужностей питання екології в ДП «Морський торговельний порт «Южний» завжди в пріоритеті. І на часі - особливості реформування природоохоронного законодавства, пов´язані з угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. - сказала начальник відділу з охорони навколишнього середовища ДП «МТП «Южний» Наталя Сьоміна. - У зв´язку з тим, що Закон вступить в дію з 18 грудня цього року, ДП «МТП «Южний» уже сьогодні, одним із перших,  будує майбутню планову діяльність у відповідності з сучасним законодавством. Отримані на семінарі знання допоможуть зберегти ДП «МТП «Южний» статус законослухняного українського порту з високою екологічною культурою».
 
    Нагадаємо, у липні 2017 року Міністерство екології та природних ресурсів Україні  визнало ДП «МТП «Южний» одним із кращих в України з питань впровадження екологічно безпечних,   енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. Колектив  ДП «Морський торговельний порт «Южний» нагороджено дипломом переможця загальноукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні – 2017».