ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП Южний» оголосив тендер на закупівлю додаткових вагових комплексів
Дата публікації: 11.09.2017
8 вересня ДП «МТП «Южний» оголосив тендер в системі Prozorro на закупівлю двох додаткових вагових стаціонарних комплексів для зважування автотранспорту до 80 тон. Нове обладнання дозволить контролювати пересування територією підприємства  транспорту з перевантаженням та забезпечити збереження доріг згідно діючого Законодавства.

«Сьогодні  на базі відділу матеріально-технічного забезпечення ДП МТП «Южний» уже працюють ваги. Задля забезпечення всебічного вагового контролю на території ДП, ми вирішили обладнати наші КПП та розвантажувальний район додатковими вагами. Координувати їх роботу буде спеціально створений сектор габаритного  та вагового контролю підприємства.  Крім того, до кінця вересня буде придбано мобільні ваги для  центральної прохідної. Впевнений, що ці заходи дозволять максимально ефективно і оперативно перевіряти машини та зберегти транспортні шляхи від пошкоджень. Крім того, ми посилили контроль навколо підприємства, налагодили тісну співпрацю з Укртрансбезпекою  та закликаємо усіх вантажовласників не порушувати законодавство та дотримуватись вимог щодо навантаження доріг», ­ - сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

Також в ДП «МТП «Южний» ведеться підготовка документації для оголошення торгів на придбання мобільного ваго-габаритного контролю вагового комплексу. Тендер відбудеться 26 вересня.