ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Дорогі южненці, портовики!
Дата публікації: 23.08.2017

    З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, прийміть найщиріші вітання: народ України святкує вже 26 річницю, відколи здійснилась споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй багатій, прекрасній і чарівній українській землі.

   У День незалежності необхідно подати один одному руку, адже ми, як ніхто, знаємо ціну української єдності. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей, родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.

    Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них наша єдність, в них – наша сила. І немає значення де ми народились: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, немає значення, скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Вітчизна і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми зможемо змінити наше життя на краще.

    Від щирого серця зичимо всім портовикам  здоров`я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом вас!