ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Працівники ДП «МТП «Южний» навчились працювати в системі «Прозорро.Продажі»
Дата публікації: 09.08.2017
    9 серпня на базі ДП «МТП «Южний» відбувся тренінг для працівників підприємства щодо роботи та процедури оформлення заявок в пілотному проекті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства інфраструктури  – «Прозорро.Продажі».   Приєднавшись до проекту та отримавши доступ до електронної торгової системи, порт  відтепер може продавати за конкурентну ціну матеріали  та обладнання, які не використовуються у виробничій діяльності.
 
    Через систему «Прозорро.Продажі»  підприємство може оголошувати електронні  аукціони та виставляти на продаж відпрацьований матеріал та сировину, вживане чи списане майно, неліквідні активи, металобрухт, аренду майна та ін. Це перш за все, дозволить продавати   майно за вищу ціну та підвищить прозорість і відкритість угод для громад та покупців.
 
    «ДП «МТП «Южний» завжди був флагманом із впровадження інноваційних технологій. Підприємство  постійно «тримає руку на пульсі» щодо запуску проектів та програм, які дозволять підприємству стати ще більш  ефективними та високотехнологічними. Система проведення тендерних закупівель «Прозорро» на підприємстві використовується з 2016 року. Тільки у 2017 році  проведено 60 торгів на загальну суму 300 млн грн. Економія  з початку року склала понад 33 млн грн.  Порт зацікавлений в залучені до співпраці інвесторів у форматі державно-приватного партнерства. А проект «Прозорро.Продажі»  тільки сприятиме підвищенню репутаційних рейтингів та інвестиційної привабливості ДП», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
 
    Нагадаємо, 24 липня в Міністерстві інфраструктури проведено робочу нараду під головуванням заступника міністра Юрія Лавренюка, на якій  фахівці системи електронних закупівель Прозорро презентували новий проект «Прозорро.Продажі». 31  липня в ДП «МТП «Южний» підписано декларацію про приєднання до Меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об’єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств. 
 
    До Системи «Прозорро.Продажі», крім ДП «МТП «Южний» вже приєдналися  Донецька ОДА, м. Маріуполь, ПАТ "Укргазвидобування", ПАТ "Укпошта", КП "Київський метрополітен", ПАТ "Укртранснафта", НБУ, Державне агентство автомобільних доріг України.​