ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  75 тисяч тонн антрациту відправлено з порту Южний на ТЕС за 10 діб
Дата публікації: 02.08.2017
    2 серпня  завершено відправку  більше тисячі вагонів  із африканським вугіллям на теплоелектростанції енергетичної компанії ДТЕК. За 10 діб  зі складу ДП «МТП «Южний» відвантажено другу партію антрациту, який необхідний енергетикам для підготовки до опалювального сезону 2017-18рр. Середньодобова швидкість завантаження склала понад 100  вагонів.
 
    «Розвантаження та відвантаження у вагони вугілля з ПАР виконано у штатному режимі, із випередженням графіків та планів. Продуктивність портальних кранів Tukan склала 1 тисячу тонн на годину. «Вузькі місця», які було виявлено під час прийому першого судна Panamax Alexander, усунуті. У серпні ДП «МТП «Южний»  планує прийняти  ще одне судно із вугіллям. Колектив зробить усе, для того, щоб енергетики вчасно  отримали цінний вантаж»,  - сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.
 
    З початку року  ДП «МТП «Южний» розвантажило та відправило на ТЕС ДТЕК 150 тисяч тонн вугілля з Південної Африки. До кінця 2017 року енергетична компанія законтрактувала   675 000 тонн  антрациту   з можливістю збільшення поставок до 1 млн тонн.
 
    Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувався балкер Panamax Alexander з вугіллям марки «А» для українських ТЕС. Другий балкер ZHAO YAUNG FENG розвантажено 25 липня.