ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» приєднався до пілотного проекту «Прозорро.Продажі»
Дата публікації: 01.08.2017
    31  липня в ДП «МТП «Южний» підписано декларацію про приєднання до Меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об’єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств. Цей крок засвідчує, що підприємство  долучається та підтримує  пілотний проект  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства інфраструктури  – «Прозорро.Продажі», та гарантує прозорість, відкритість  усіх електронних торгів і придбання майна.
 
    Першим кроком із реалізації  проекту «Прозорро.Продажі» стало підписання договору з оператором електронного майданчика - zakupki.com.ua про доступ до електронної торгової системи. Для роботи в цій системі підприємство планує використовувати декілька електронних площадок, у тому числі asset.e-auction.ua та інші. Найближчим часом працівники ДП  пройдуть навчання з проведення аукціонів з реалізації активів та будуть розміщені перші заявки на онлайн-платформі.
 
    «24 липня в Міністерстві інфраструктури проведено робочу нараду під головуванням заступника міністра Юрія Лавренюка. На зустріч були запрошені керівники підприємств та представники від Прозорро.  Фахівці системи електронних закупівель презентували новий проект, що дозволить підприємствам продавати за конкурентну ціну  матеріали і обладнання, які не використовуються у виробничій діяльності. Юрій Федорович наголосив на актуальності та необхідності впровадження проекту «Прозорро.Продажі»  на місцях, адже він дозволяє працювати з компаніями, які надають адекватні ціни на товари і послуги. Ми розуміємо, що приєднання до Меморандуму щодо співпраці в рамках проекту  «Прозорро.Продажі» – це ще один важливий крок до створення єдиних правил ведення публічних торгів, не тільки щодо придбання товарів, а й їх продажу.   Підприємство і надалі буде докладати всіх необхідних зусиль, задля запобігання корупції  та  забезпечення проведення відкритих, прозорих та чесних публічних закупівель», – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.