ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» встановив рекорд із швидкості розвантаження антрациту
Дата публікації: 25.07.2017
    О 15.00 25 липня в ДП «МТП «Южний» завершено розвантаження  судна ZHAO YAUNG FENG, що доставило з ПАР антрацит для українських ТЕС. 75 000 тонн вугілля перевалено на склад підприємства за 50 годин, що на 9 годин швидше, ніж наприкінці травня (Panamax Alexander). Середньодобова швидкість розвантаження склала близько 34 600  тонн.  За 2 доби підприємство відправило на електростанції понад 230 вагонів з вугіллям. 

    «Завдяки професіоналізму та злагодженості дій колективу ДП «МТП «Южний» та партнерів підприємства, розвантаження другого  судна з африканським вугіллям виконано за рекордні 50 годин. Усі виробничі потужності та логістичні ланцюги відпрацювали «на відмінно». Продуктивність портальних кранів Tukan склала 1 тисячу тонн на годину. Я дякую працівниками підприємства  за наполегливість та  відповідальність за результат. Разом з вам ми ще раз підтвердили, що  МТП «Южний» є флагманом української портової галузі, та своєчасно виконує доручення міністерства інфраструктури щодо забезпечення енергетичної незалежності України. Я впевнений, що усі наступні судна будуть розвантажуватись якісно та ще оперативніше. Адже енергетики дуже чекають на вугілля», – розповів в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

    Нагадаємо, що 23 липня до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувалось друге судно з вугіллям із ПАР для ТЕС ДТЕК. Загалом у 2017 році підприємство уже розвантажило 150 тисяч тонн антрациту. До кінця року Компанія ДТЕК законтрактувала 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн тонн.