ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» - переможець загальноукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні – 2017»
Дата публікації: 13.07.2017
    3 липня,  у приміщенні Орхуського центру при Міністерстві екології та природних ресурсів Україні відбулась знакова для підприємства подія  - колектив  ДП «Морський торговельний порт «Южний» та в.о. директора підприємства Віталія Павловича Жуковського  нагороджено дипломом переможця загальноукраїнської програми «Екологія, довкілля та природокористування в Україні – 2017».  Підприємство визнано одним із кращих в України з питань впровадження екологічно безпечних,   енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій.

    Екологічна політика ДП «Морський торговельний порт «Южний»  -  це чітке виконання природоохоронного законодавства,  раціональне використання природних ресурсів. Щорічно,  в рамках організаційно-технічних заходів у сфері екології,  підприємство  знижує об’єми використання газу (до 859 тис. м3 на рік)  завдяки реконструкції котельних, ремонтує теплову ізоляцію трубопроводів теплових мереж та гарячого водопостачання, утеплює фасади будівель. Окремим напрямком у роботі є покращення екологічної ситуації в регіоні - працівники щорічно прибирають територію навколо підприємства та висаджують зелені насадження, як у порту, так і у місті Южний.  

    Загальноукраїнська програма «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» проводилась за ініціативою видавництва «Престиж Медіа Інформ»  під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.  Метою екологічної програми є всебічне висвітлення діяльності провідних підприємств, що сприяють сталому розвитку країни у сфері раціонального використання природно-ресурсного потенціалу, досягненню збалансованого співіснування природного середовища, держави і суспільства, налагоджують співпрацю з європейськими та міжнародними інституціями.