ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Кращі з кращих працівники ДП «МТП «Южний»
Дата публікації: 01.07.2017
    Історію в ДП «МТП «Южний» творить колектив.  Своїми досягненнями, перемогами і прагненням бути кращими. Праця портовиків – нелегка і відповідальна. Вона заслуговує вдячності та шани. До Дня працівників морського та річкового флоту України, за ініціативи в.о. директора підприємства Віталія Жуковського та голови профкому Сергія Маслова,  запроваджується гарна традиція – відзначення   працівників порту, які показують  найкращі показники в роботі та користуються повагою і авторитетом у колег. Сьогодні ми   знайомимо вас із 12  працівниками, котрі першими зайняли почесні місця на дошці пошани.    
 
    Юрій Сергійович Великохатько – капітан буксиру «Геннадій Савельєв» портового флоту.
Працює у Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» з лютого  1987 року. Його трудова біографія пов’язана виключно з роботою у галузі морського транспорту. Після закінчення у 1986 році Одеського морехідного училища ММФ Юрій Сергійович прийшов працювати у портофлот морського торговельного порту «Южний». Спочатку працював на рядових посадах, з 1989 року  став змінним помічником капітана-змінним механіком прк «Бурун», з 2004 року змінним помічником капітана-змінним механіком  б/к «Тігріс»,  з жовтня 2006 року там же  капітаном-змінним механіком.  Юрій Сергійович має великий досвід роботи в галузі морського транспорту, вміє організувати робочий процес, чітко поставити завдання та організувати роботу, відстояти інтереси колективу. Екіпаж судна під керівництвом Юрія Сергійовича виконує виробничі плани. Спокійний, витриманий, урівноважений.  За сумлінну працю Юрій Сергійович Великохатько неодноразово нагороджувався подяками керівництва ДП «МТП «Южний».
 
    Михайло Ігорович Зимін – інспектор сектору берегової охорони служби охорони. Працює в ДП «МТП «Южний»  більше 6 років. За період роботи в службі охорони           ДП «МТП «Южний» Михайло Ігорович зарекомендував себе досвідченим, кваліфікованим, дисциплінованим, старанним спеціалістом з добрими організаторськими здібностями і високим почуттям відповідальності за доручену справу. Користується заслуженим авторитетом в колективі. Сумлінно і якісно виконує свою роботу з підтримання на території підприємства встановленого внутрішньооб’єктового і пропускного режиму та морської безпеки.  
 
    Антоніна Іванівна Самосудова – інженер комунального господарства.
Антоніна Іванівна працює у Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» з 1986 року. В адміністративно-господарському відділі з 2000 року. Грамотний, ініціативний працівник. Доручення керівництва та свої службові обов’язки виконує швидко, охайно та добросовісно.  Комунікабельна, самокритична, вміє налагоджувати взаємовідносини з колегами. Користується заслуженим авторитетом та повагою у колективі.
 
    Олександр Володимирович Масюра – докер-механізатор 2 класу вантажно-розвантажувального району-2 присвятив  порту 22 роки. Першим місцем роботи була автобаза, а за 2 роки Олександр Володимирович став учнем водія вилкового автонавантажувача,  пізніше докером-механізаторем ВРР-2.  За час роботи на підприємстві зарекомендував себе працелюбним, дисциплінованим, відповідальним працівником. Сумлінно виконує свої обов’язки. Постійно вдосконалює професійний рівень. В роботі уважний та принциповий.  З нагоди 18-річчя Дня Незалежності України у 2009 р. Олександр Володимирович отримав подяку Державної адміністрації морського та річкового транспорту України, а у 2014 році почесну Грамоту директора з нагоди дня незалежності.
 
    Наталя Вікторівна Марченко, завідувач їдальні №3 комбінату громадського харчування та торгівлі.
Працює в ДП «МТП «Южний» з 2003 року. Ініціативний, відповідальний і надійний фахівець, здатний  виконувати доручені завдання у встановлені терміни. Наталя Вікторівна  самостійно приймає рішення у складних ситуаціях, успішно їх вирішує та несе відповідальність за результат своєї діяльності. Доброзичлива і комунікабельна, користується повагою і великою симпатією в колективі. Усі колеги відзначають її чуйність і відкритість до людей. Рішення приймає впевнено, з колегами коректна і  доброзичлива. 
 
    Олена Василівна Кондратьєва –  медична сестра медико-санітарної частини.
Працює в ДП «МТП «Южний»  з  11 березня 1999 року.  Кваліфікований та високопрофесійний працівник. Працьовита, дисциплінована та уважна в роботі, користується повагою колег та пацієнтів. З хворими завжди чуйна та доброзичлива. Постійно підвищує рівень своїх професійних знань. З відповідальністю ставиться до доручених їй завдань. Завжди витримана, принципова та послідовна у прийнятті рішень. Віддана своїй справі та рідному підприємству.
 
    Каменчук Наталя Миколаївна – заступник начальника вантажного складу сектору складської роботи вантажно-розвантажувального району №2. Наталя Миколаївна працює на підприємстві з липня 1989 року.  Чуйна, доброзичлива та уважна у своїй роботі.  Завжди принципова у вирішенні виробничих питань, завжди прагне підвищувати свій професійний рівень. Під її безпосереднім керівництвом створено оптимальні умови для раціонального використання складських площ. Це дозволяє ВРР-2 стабільно забезпечувати високу якість і інтенсивність вантажопереробки. За досягнення в праці неодноразово заохочувалась керівництвом підприємства.
 
    Олександр Федорович Литвак – електрогазозварник дільниці капітального будівництва, ремонту будівель та споруд ремонтно-будівельного управління.
Працює в ДП «МТП «Южний» з 1996 року.  Зарекомендував себе досвідченим, кваліфікованим фахівцем  з добрими організаторськими здібностями і високим почуттям відповідальності за доручену справу. Завжди професійно і якісно виконує роботу. За вагомі досягнення у професійній діяльності  Олександра Федоровича нагороджено почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації.
 
    Геннадій Григорович Заноха – провідний майстер з ремонту (з правами начальника майстерень) автобази. Працює в ДП «МТП «Южний»  24 роки. За час роботи в автобазі   Геннадій Григорович зарекомендував себе досвідченим, кваліфікованим фахівцем з добрими організаторськими здібностями і високим почуттям відповідальності за доручену справу. Завжди професійно і якісно виконує роботу з ремонту автотранспортних засобів. За багаторічну, плідну працю, досягнуті успіхи у роботі йому оголошена подяка директора, а також за хорошу роботу та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм Геннадія Заноху нагороджено Подякою виконкому Южненської міської ради.
 
    Ірина Володимирівна Мельник – заступник начальника відділу вантажної   та комерційної роботи. Працює в ДП «МТП «Южний» з серпня 1991 року. Ірина Володимирівна, використовуючи свої знання з комерційної роботі та експлуатації водного транспорту, доклала багато зусиль для залучення додаткових вантажопотоків до порту, а також збереженню та  недопущенню переорієнтації  існуючих вантажів в інші порти. Знання в галузі морегосподарського комплексу та технології переробки вантажів у портах,    дозволили їй  разом з фахівцями порту  розробити  оптимальний рівень місцевих тарифів, які дозволили підприємству в умовах фінансової кризи стати ведучим портом України за рівнем доходів.
Під керівництвом Ірини Володимирівни відбулося  введення в дію нової системи комерційного обліку документів в порту, вдосконалюються та розробляються нові програми взаєморозрахунків з клієнтами порту, постійно проводиться робота з підрозділами порту із зниження витрат та збільшення доходної частини підприємства, збільшення ефективності маркетингової та комерційної діяльності порту, розроблено та втілено ряд заходів, спрямованих на покращення та оптимізацію транспортної та складської логістики, скорочення термінів оформлення комерційних та інших документів.
За досягнуті успіхи у праці та суспільному житті колективу Ірина Володимирівна  неодноразово заохочувалась керівництвом порту.
 
    Віктор Олександрович Кобзєв – фахівець загону пожежної безпеки. Працює у Державному підприємстві «Морський торговельний порт «Южний» з квітня 1986 року. Після служби у збройних силах та праці на ОПЗ у квітні 1986 році він прийшов на роботу до служби пожежної безпеки та військової охорони МТП «Южний» на посаду пожежника. Спочатку працював на рядових посадах, а з 2008 року став обіймати посаду начальника варти служби пожежної безпеки. Віктор Олександрович  – добрий організатор, висококваліфікований, працьовитий та сумлінний фахівець. Під його керівництвом підлеглий йому колектив завжди готовий виконати роботу з гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. Віктор Олександрович  бере активну участь у кваліфікаційній підготовці пожежних, піклується про створення сприятливих умов праці і відпочинку колег. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня.
 
    Сергій Вікторович Журавльов – слюсар  з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин ВПМ.  Він 23 роки  працює в порту. Розпочав свій    трудовий    шлях  на вантажному районі у вересні 1994 року, слюсарем з ремонту та технічного обслуговування ПТУ. Колеги відзначають  працьовитість, сумлінність, ініціативність Сергія Вікторовича. Він завжди виконує усі завдання та допомагає колегам. Завжди дотримується норм технологічного процесу, ніколи не допускає брак в роботі. Проводить діагностування і регулювання всіх систем і агрегатів перевантажувальних машин, виконує ремонт, складання, регулювання, випробування на стенді складних агрегатів і вузлів перевантажувальних машин відповідно до технологічних умов.
 
    Від усього серця зичимо нашим працівникам наснаги, сил та енергії. Завдяки вашій  сумлінній роботі ДП «МТП «Южний» багато років є кращим підприємством морської галузі!