ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП« Южний» завершив відправку на ТЕС вугілля з Південної Африки
Дата публікації: 07.06.2017
    7 червня на ДП «МТП «Южний» завершено  відвантаження на теплоелектростанції  75 тисяч тонн антрациту з Південної Африки. За неповні два тижні зі складів підприємства відправлено понад тисячу вагонів з вугіллям, яке необхідне енергетикам для підготовки до опалювального сезону 2017-18 рр. Середньодобова швидкість завантаження склала близько 80 вагонів.

   «ДП «МТП «Южний» готове виконувати графік постачання вугілля на українські ТЕС.  Розвантаження першого балкера Panamax Alexander з африканським вугіллям, підтвердило можливість високої швидкості виконання робіт і відвантаження вугільно-рудних вантажів на підприємстві.  Ми розпочали відправку  вагонів одночасно з вивантаженням судна, і менше ніж за два тижні все вугілля відправили на електростанції  –  75 тисяч тонн антрациту було розвантажено на склад всього за 59 годин. Для підприємства складено графік прийому і транспортування енергетичного вугілля на 2017 рік. Ми будемо його виконувати якісно, ​​у встановлені терміни та з мінімальними витратами. Від цього залежить енергетична незалежність України» – сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний»  Віталій Жуковський.

    Щомісяця ДП «МТП «Южний» планує розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з Південної Африки. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР   з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн. Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП «МТП «Южний» пришвартувався балкер Panamax Alexander з вугіллям марки «А» для українських ТЕС.