ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Колектив ДП «МТП «Южний» вшанував героїв Великої Вітчизняної війни на місці висадки Григорівського десанту
Дата публікації: 10.05.2017
    8 травня в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський і голова профспілки працівників морського транспорту ДП «МТП «Южний» Сергій Маслов взяли участь у святкових заходах з нагоди перемоги у Великій Вітчизняній війні. Разом із ветеранами, працівниками підприємства та гостями вони відвідали місце висадки Григорівського десанту в вересні 1941 року. В пам'ять про  героїв, які загинули в морі,  на воду були спущені квіти та вінки. 

    На захід були запрошені Ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани ДП «МТП «Южний», Федір Андрійович Гетьманець і Михайло Федорович Ємельянов, начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков, міський голова м. Южне Володимир Новацький. Разом з випускниками южненських шкіл, герої згадували про фронт і читали вірші. Звучали пісні воєнних років.

    Михайло Федорович Ємельянов ветеран ВВВ, ветеран ДП «МТП «Южний»: «Живи, цвіти наш порт рідний, наш дорогий, улюблений «Южний», навік зріднилися ми з тобою, ти Україні  так потрібен! Я вітаю всіх портовиків,   дружний, згуртований колектив. Бажаю усім   здоров’я, особливо молодому поколінню.  Більш за все, я хотів би, щоб настав мир, бо мир – це розквіт, процвітання, спокій».  

    В.о. директора ДП МТП «Южний» Віталій Жуковський:  «Я вітаю вас  зі святом Перемоги. Бажаю щастя, миру і  добробуту.  Пам'ятайте подвиги наших предків, ніколи про них не забувайте, передавайте знання своїм дітям. Порт завжди підтримував і буде підтримувати ветеранів.  Якщо хтось захворіє, або потрібна матеріальна допомога, підприємство  і профспілка завжди приходить на допомогу – в будь-якій життєвій ситуації наші герої не залишаються один на один з проблемою. Вони  – наша гордість і  слава».