ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  ДП «МТП «Южний» долучилось до святкування Всесвітнього Дня охорони праці
Дата публікації: 19.04.2017
    ДП «МТП «Южний»  підтримало ініціативу Міжнародної організації праці (МОП) з підготовки та проведення Дня охорони праці. Подія відзначається в Україні традиційно 28 квітня. Девіз 2017 року – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
 
    Колектив ДП «МТП «Южний» відгукнувся на звернення оргкомітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні  та створив організаційний комітет, що протягом місяця  проведе низку заходів у рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці. В рамках святкування на підприємстві заплановано проведення конкурсу «Кращий у професії» серед матросів портофлоту, надання матеріальної допомоги родинам загиблих та тим, хто отримав травми на виробництві, тощо. Крім того, оргкомітет за участю працівників структурних підрозділів,  проведе обстеження робочих місць з виконанням робіт підвищеної небезпеки, проаналізує стан охорони здоров’я працівників від впливу небезпечних та шкідливих факторів,  розгляне  заходи щодо усунення виявлених порушень.
Також заплановано проведення тематичних зустрічей працівників відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і представників Головного управління Держпраці в Одеській області з колективами підприємства.
 
    В 2016 році  ДП «МТП «Южний» інвестувало в охорону праці 8,5 млн. грн. Кошти  направлені на  придбання засобів індивідуального захисту, спецодягу, підвищення рівня охорони праці, який існує,  та реалізацію заходів з попередження  виробничого травматизму на підприємстві.