ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Віталій Жуковський привітав юних спортсменів з перемогою на Всеукраїнських змаганнях
Дата публікації: 14.04.2017
    12 квітня в.о. директора ДП «МТП «Южний»  Віталій Жуковський та Голова профспілки робітників морського транспорту Сергій Маслов відвідали тренування вихованців секції східних єдиноборств у м. Южний та привітали усіх з перемогою в останніх змаганнях. Нещодавно спортсмени повернулись з Чемпіонату України по кікбоксингу серед ДЮСШ, де достойно представили рідне місто. У доробку южненців 4 золоті, 4 срібні та  5 бронзових нагород.
 
    Традиційно святкова церемонія розпочалась із вручення медалей та дипломів змагань. Віталій Жуковський та Сергій Маслов долучились до нагородження та подарували спортсменам пам’ятні подарунки від адміністрації підприємства. Крім того, директор ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський, взяв участь в імпровізованих  змаганнях з віджимань разом із юними спортсменами.

     «ДП «МТП «Южний» завжди сприяло і буде сприяти розвитку спорту  в м. Южний. Сьогодні в гуртках з карате, кікбоксингу (кемпо), вільної боротьби, вітрильного спорту, плавання, гандболу,  футболу та художньої гімнастики займається понад 500 дітей. Я дякую тренерам за терпіння і любов до спорту,  бажаю дітям тільки перемог та підкорення нових вершин», – на урочистій церемонії сказав в.о. директора ДП «МТП «Южний»  Віталій Жуковський.