ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Працівники ДП «МТП «Южний» відвідали майстер-клас італійського шеф-кухаря
Дата публікації: 12.04.2017
    5 квітня працівники комбінату харчування ДП «МТП «Южний» взяли участь в майстер-класі Мауріціо Боттега з приготування страв італійської кухні, а також дізналися про новинки на ринку професійного обладнання для кухарів.
 
    Майстер-клас відвідали: провідний інженер Анжеліка Рарог, завідуюча їдальні №4 Наталія Вівіч, завідувюча їдальні №3 Наталя Марченко, а також кухар 5-го розряду їдальні №3 Євген Кругліков.
 
    Працівники комбінату харчування дізналися про особливості використання технології «Sous vide» – приготування їжі у вакуумній упаковці на водяній бані (пароконвектоматі) при точної постійній температурі. Крім того, довідались про тонкощі застосування системи «Cook & Chill» (готуй і охолоджують), яка дозволяє забезпечити не тільки високі показники якості готового продукту, але і збільшити термін його зберігання.
 
    «Сьогодні на території ДП «МТП «Южний» працює 3 їдальні, кондитерський цех та 5 буфетів, де щоденно харчується понад 2,5 тисячі портовиків. Знання, які отримали наші кухарі на майстер-класі, обов'язково будуть використовуватися в роботі. Кожен працівник підприємства повинен смачно та корисно харчуватися. Ми всіляко будемо заохочувати наших колег підвищувати свій професійний рівень, а також обов’язково слідкувати за якістю страв у закладах харчування», – сказав заступник директора з матеріально-технічного забезпечення ДП «МТП «Южний» Олексій Тарасенко.