ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  За підтримки ДП«МТП «Южний» у м. Южний розпочався Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ім. Василя Щурова
Дата публікації: 17.03.2017
    Майже три сотні учасників зібрав турнір з вільної боротьби пам’яті  ветерана ДП «МТП «Южний» та засновника  профспілкового клубу «Вольник» (м. Южний) Василя Зиновійовича Щурова. Організатори свята спорту – адміністрація та профспілковий комітет ДП «Морський торговельний порт  «Южний».
 
    Участь у змаганнях приймають команди борців зі спортивних шкіл Одеської, Черкаської, Херсонської, Миколаївської областей та Придністров’я,  у вікових  категоріях  від  6  до 16 років. Турнір пам’яті  Василя Щурова проводиться вперше.  Як обіцяють організатори, він стане традиційним для Южного, і проводитиметься навесні,  ближче до дня народження тренера.
 
    Сергій Маслов, голова профспілкового комітету ДП «Морський торговельний порт «Южний»: «В 2016 році зупинилось серце нашого видатного земляка, Василя Зиновійовича Щурова.  Усе своє життя він присвятив розвитку спорту та вихованню дітей м. Южний.  В пам'ять про його діяльність та досягнення, ми з керівництвом порту  ініціювали проведення щорічного турніру з вільної боротьби. Я радий, що на запрошення відгукнулось так багато спортсменів. Впевнений, що з кожним роком турнір буде розвиватися, і все більше молоді буде брати в ньому участь. Бажаю всім учасникам і перемог.  Пам'ятайте, що спорт  - це велика і надійна родина, яка виховує чемпіонів».
 
    Віталій Жуковський,  в.о.  директора ДП «Морський торговельний порт «Южний»:  «Бажаю всім  учасникам  змагань перемог і безкомпромісної боротьби. Пам’ятайте, головний олімпійський принцип: головне – не перемога, а участь.  Займайтесь спортом, боротьбою. Ростіть здоровими та сильними, а ми зі свого боку, будемо допомагати вам. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку».
 
    Для довідки: У 1984 році Василь Зіновійович відкрив в Южному першу секцію для занять вільною боротьбою. З 1999 року вона трансформувалася в борцівський клуб «Вольник».  Тоді у м. Южний кожен  3-й хлопець  займався вільною боротьбою. З числа вихованців Василя Зиновійовича  Щурова - чемпіон України Андрій Шаповалов та ін.
 

прес-секретар ДП «МТП «Южний»
Олена Бессарабова
(048) 750 77 79