ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Працівниці ДП «МТП «Южний» удостоєні звання «Жінка року»
Дата публікації: 15.03.2017
   Начальник  відділу механізації ДП «Морський торговельний порт «Южний» Лариса Ісайкіна  та начальник планово-економічного відділу Олена Зоріна отримали почесні звання «Жінка року-2017». Нагородження переможниць відбулося 10 березня у великій залі ПК «Дружба» м. Южний.
   В номінації «Транспорт» перемогла Лариса Ісайкіна. Вона  працює  на  підприємстві 28 років.  За цей час пройшла шлях від  інженера до начальника відділу механізації. Колеги та керівництво підприємства відзначають високі організаторські, виробничі та професійні здібності Лариси Генріхівни. Лариса Ісайкіна нагороджена Почесною Грамотою Одеської обласної державної адміністрації  (2005), нагрудним знаком «Почесний працівник морського і річкового транспорту» (2009),  Почесною Грамотою Одеської обласної державної адміністрації (2014).
В номінації «Економіка та фінанси» відзнаку отримала Олена Зоріна. Вона розпочала свій трудовий шлях на підприємстві у 2003 році. Працювала спочатку  економістом з планування і аналізу відділу економіки і фінансів, економістом  з банківських розрахунків фінансового відділу. Останні 4 роки очолює планово-економічний відділ. Олена Іванівна постійно підвищує професійний рівень знань, любить свою справу і всім серцем вболіває за рідне підприємство. За високі показники в роботі Олена Зоріна нагороджена Почесною грамотою начальника порту (2006), Почесною грамотою Одеської обласної ради (2007), Почесною Грамотою ДДМТРУ (2008), Почесною грамотою Одеської облдержадміністрації (2014).
   «На нашому підприємстві працюють справжні професіонали. Лариса Генріхівна та Олена Іванівна тому підтвердження. Щодня вони роблять вагомий внесок у розвиток нашого підприємства, допомагають порадами та сумлінно ставляться до усіх виробничих завдань. У ці святкові дні я дякую колегам за відданість і любов до рідного порту. Бажаю міцного здоров’я,  благополуччя та наснаги для нових звершень!», - сказав   в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Южний» Віталій Жуковський.
   Всі учасниці та переможниці конкурсу «Жінка року - 2017» у Южному отримали  подарунки  від адміністрації ДП «Морський торговельний порт «Южний»  та профкому порту. 

фото Сергiя Антипова