ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  В ДП «МТП «Южний» підвели річні підсумки з охорони праці
Дата публікації: 11.02.2017
Минулого тижня у ДП «МТП «Южний», під час наради за участю керівників всіх підрозділів, підвели підсумки з охорони праці на підприємстві за IV квартал минулого року та 2016 рік в цілому. 
За інформацією начальника Служби охорони праці Галини Максименко на підприємстві протягом року було проведено значну роботу щодо вдосконалення системи управління охороною праці з урахуванням вимог міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007. З метою підтвердження сертифікату системи менеджменту охорони праці підприємства міжнародним органом з сертифікації «Bureau Veritas Certification» проведено зовнішній наглядовий аудит системи менеджменту промислової безпеки та охорони здоров’я на відповідність міжнародному стандарту OHSAS 18001:2007. Згідно висновку «Bureau Veritas Certification» - система менеджменту охорони праці ДП «МТП «Южний»  відповідає міжнародному стандарту OHSAS 18001:2007.
                 Йшлося також про проведення планової перевірки стану промислової безпеки та охорони праці, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в ДП «МТП «Южний», яка відбулась у період з 5 по 25 квітня 2016 року комісією Головного управління Державної служби України з питань праці в Одеській області. За результатами перевірки, роботу керівництва підприємства щодо організації функціонування системи управління охороною праці оцінено «задовільно». Заплановані комплексні заходи із дотримання встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, які є складовою частиною колективного договору, виконано.
                 Також було заслухано доповіді керівників структурних підрозділів з питань охорони праці. Після обговорення всіх питань, ухвалили: визнати організацію і проведення 1, 2 ступенів контролю стану охорони праці в структурних підрозділах за 2016 рік, функціонування системи управління охороною праці в цілому задовільною.
                 Високі стандарти охорони праці на виробництві свідчать про те, що адміністрація підприємства піклується про своїх працівників та приділяє велику увагу їх безпечній праці.
В.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський: «Охорона праці та забезпечення гідних умов роботи працівникам – найважливіший пріоритетний напрямок дій керівництва підприємства. Так є наразі, і у подальшому політика адміністрації ДП «МТП «Южний» стосовно безпеки праці та охорони здоров’я портовиків не зміниться».