ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ
ПОРТ ЮЖНИЙ
  Майбутні портовики на підприємстві
Дата публікації: 07.02.2017
4 лютого 2017 року на ДП «МТП ««Южний» за ініціативою профспілкового комітету та за підтримки керівного складу відбулася ознайомча екскурсія для дітей працівників підприємства. Метою її проведення було ознайомлення дітей з історією порту Южний, технологічними процесами підприємства, знайомство з фахівцями підрозділів ДП «МТП «Южний».
Дев’яносто дітей, які отримали запрошення, було поділено на чотири групи, і в супроводі відповідальних осіб, батьків та фахівців підрозділів підприємства вони вирушили у цікаву подорож. Знайомство з роботою ДП МТП «Южний» розпочалося ще в автобусі: юні екскурсанти уважно дивилися рекламний ролик. Перша зупинка – музей порту «Южний», де зберігаються свідоцтва трудової слави колективу портовиків, історичні факти з будівництва, розвитку та  становлення підприємства.
Колектив портового флоту надав дітям можливість побувати на справжніх великих буксирах льодового класу «Володимир Іванов» та «Геннадій Савельєв». Далі оглядова екскурсія продовжилася знайомством із роботою ВРР-2 та гаража малої механізації, а також вагоноперекидача. Наступним етапом була запланована перерва для відпочинку. Комбінат харчування та торгівлі запропонував юним гостям ланч у приміщенні їдальні №3. Останнім підрозділом для відвідування став загін пожежної охорони, де діти побачили яскраве видовище: дії пожежних під час тривоги та приборкання вогню.
Вражень від екскурсії у дітей багато, і всі приємні. На підприємстві подібні заходи планується зробити регулярними.